Antalya Farmasi

Antalya/Merkez.

Farmasi

Doğal Ürünler

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

FARMASİ HAZİRAN KATALOĞU 2018

FARMASİ HAZİRAN KATALOĞU 2018

FarmasiHaziranKatalogu2018

FARMASİ HAZİRAN KATALOĞU 2018

FarmasiHaziranKatalogu2018Farmasi Haziran 2018 Kataloğu yayınlanmıştır. Katoloğu incelediğimizde bayrama özel kampanyalar, babalar gününe özel kampanyalar, avantajlı ürün paketleri ve bir çok yeni Farmasi ürünü bulunmaktadır. Ünlü Makyaj Artisti Tahsin ERYILMAZ’dan makyaj önerileri bulunmaktadır.

BabalarGunuKampanyası

Farmasi Babalar Günü Özel Kampanyası dahilinde 1-15 Haziran 2018 tarihlerinde Quatro Erkek Parfüm %75 e varan inidirim ile sadece 19.99 TL. Tabi ki buradaki fiyatların satış fiyatları olduğunu unutmayıp bu ürüne Farmasi Danışmanı iseniz %30 civarında indirimli olarak alacağınızı unutmayınız. İyi ki varsın BABAM!

Babalara Bayram Havası sloganı ile odunsu ve aromatik kouları ile Shooter’s MAN ürün yüzde 65 indirimli olarak satışı sunulmuştur.

BabalarGunuBayramHavası

Ten Makyajı, Dudak Makyajı, Göz Makyajı ve diğer ürünlerin etkili bir şekilde kullanımı anlatılmıştır. Farmasi ile güzelliğinizi Doğal içeriklerle üretilmiş ürünler kullanarak koruyabilirsiniz. Bu katalogda yine bir çok avantajlı ürün bulunmakta. Siz de hem satın alarak hem de Farmasi Giriş yaparak daha fazla kazanabilirsiniz.

Meltem

MAYIS 2018 tarihinden itibaren Farmasi ürünlerini kendi ihtiyaçlarım için kullanırken, aynı zamanda ek gelir elde edebilmenin mümkün olduğunu gördüm. Farmasi Üyelik ve Farmasi Kayıt ile ilgili bu Web sitesini kurdum ve sitemin arama motorlarında ön planda çıkması için çalışmaktayım. Farmasi Kataloğu Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık 2018 2019 Farmasi Üye Ol. Farmasi Giriş. Farmasi Online. Farmasi Sipariş. Farmasi Uyelik Formu.

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

ArzuYayın tarihi 10:28 pm - May 27, 2018

Farmasi Haziran Katalogundaki Ürünleri ve Avantajları Merakla bekliyorum.

AynurYayın tarihi 11:24 pm - May 31, 2018

Farmasi Üyelik sitenizi inceledim. Gayet açıklayıcı bilgiler bulunmakta Aklıma yatarsa üye olmayı düşünüyorum. Farmasi ile Aylık ne kadar kazanabilirim?

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.