Antalya Farmasi

Antalya/Merkez.

Farmasi

Doğal Ürünler

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

FARMASİ ÜRÜN DENEYİMLERİ

Farmasi Ürünlerinin Kullanım Şekilleri ve Faydaları

FARMASİ ÜRÜN DENEYİMLERİ

Bu sayfamızda farmasi ürünü kullanan arkadaşlarımızın tecrübelerini paylaşarak ürünler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Burada unutulmaması gereken nokta şudur her ürün herkesde aynı etkiyi yaratmayabilir.

1) Skin Perfecting Balm Krem (BB KREM)
Farmasi BB Krem Kullanımı

Farmasi BB Krem

BB kremle başlamak istiyorum. Kokusu bebek bisküvisi gibi. SPF 15 içeriyor ve cildi gün boyu nemli tuttuğu söylense de kuru ciltlerin sevmeyeceğini aksine yağlı ciltlerin çok seveceğini düşündüğüm bir BB krem. Cilt tarafından anında absorbe ediliyor ve kendini kesinlikle belli etmiyor. Oldukça hafif. Alın veya gözeneklerin geniş kısımlarında pütürlük yapmadı. Nemlendirme özelliğini sevmesem de BB kremlerin yağlı ve parlak hissini sevmeyenler için ideal bir üründür.

2) Farmasi Age Reversist Doğal Botoks ile Kırışıklara Son

Farmasi Age Reversist Doğal Botoks etkili ürünlerimizle zamanı tersine çevirin. Cildinizde anında botoks etkisi gösteren Farmasi Age Reversist Excektional kremi  ile 15 dakika da kırışıklıklara gün boyu elveda edebileceksiniz. Farmasi’nin bu mucizevi ürün serisi çok özel doğal bileşenlerden elde üretilmiştir.

Farmasi Age Reversist Doğal Botoks

Farmasi Age Reversist

KIRMIZI YOSUN MUCİZESİ
İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Cildin yüzeyinde su moleküllerini tutmak için higroskopik özelliklere sahiptir. Epidermis üzerinde yeniden yapılandırma ve nemlemdirme etkisi olan Hyalüronik Asit sentezini uyarır ve seramid sentezini canlandırır.

LAMİNARA EXTRESİ
Mucizevi bir deniz bitkisinden elde edilen bu öz, proteinler, vitaminler ve mienraller açısından çok zengindir. Ciltte doğal olarak bulunan Kalojen üretimini arttırmaya yardımcı olur.

FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI YÜZ TEMİZLEME JELİ (100 mL)
Cilt temizliği, cilt bakımının en önemli aşamasıdır. Yüzümüzdeki deri hassas olduğundan cilt temizliği için cilt tipinize uygun özel üretilen Jel yada temizleme jelleri kullanılmalıdır.

FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI SERUM (15 mL)
Cildi nemlendiren, pürüzsüz bir görünüm veren ve ayrıca dolgunlaştırma etkisi bulunan Age Reversist serum, cildin yenilenmesine uzun süreli genç bir görünüm kazanmasına etkilidir.

FARMASİ Dr.C.Tuna AGE REVERSİST YAŞLANMA KARŞITI YOĞUN BAKIM KREMİ (30 ML)

Günlük nemlendirme kremleri cilt bakımının vazgeçilmezidir. Yeni çıkan Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım kremi, ciltteki kırışıklık ve çizgilere kaşrı savaşmaya ve onarmaya yardımcı olur. Cildin koruma bariyerini güçlendirerek, dış etkenlerden korunmasını sağlar. Yaşlanma karşıtı yüz temizleme jeli ve serum ile birlikte kullanılırsa maximum verim elde edilir.

FARMASI ÇAY AĞACI SERİSİ

Çay ağacı komşumun kullandığı ve çok memnun olduğu bir üründü. Avustralya’da yetişen ortalama iki metre boyuna gelen, yassı yapraklı bir ağaçtır. Bu bitkinin iyileştirici ve temizleyici etkisi keşfedilmiştir. Çay ağacı yağının antiseptik özelliğinin keşfi ile cilt temizliği ve tıbbi şifa olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Bunun ile ilgili çalışmalar yapılmak için Çay ağacı yağı Amerika ve Avrupaya yayılmıştır. İkinci Dünya Savaşı sırasında askerlere dağıtılarak temizlik ve yaralarının iyileştirilmesine yardımcı merhem olarak dağıtılmıştır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı serisi ile ülkemize bu şifayı sunuyor. Dr. C. Tuna Çay ağacı yağı kremi veya merhemi ile ufak yaralarınıza, kremleri ve duş jeli ile sedef ve egzama gibi cilt problemlerinize, özel setleri ve %100 çay ağacı yağı ile sivilce ve akne problemlerinize, şampuan ile saç diplerinizdeki yaralara, sabunu ile genel temizliğinize, ıslak mendili ile her zaman pratik temizliğe ve BB Kremi ile hem makyaj hemde sivilceli yüze bakım yapabilirsiniz.