Antalya Farmasi

Antalya/Merkez.

Farmasi

Doğal Ürünler

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Farmasi Başlangıç Paketi

Farmasi Başlangıç Paketi

farmasi-baslangic-paketi

Farmasi Başlangıç Paketi

Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?
Farmasi başlangıç paketi, Farmasi’ye yeni üye olanların ilk siparişlerinde 1 kez satın alabilecekleri çok avantajlı bir paketir.

Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?
Farmasi başlangıç paketi kargo dahil fiyatı 39,99 TL dir. Normal değeri 244 TL olan 10 parça ürün,2 katalog ve 5 adet numune ile Farmasi tanıtım broşürlerini sadece 39,99 TL den alırsınız.

Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu mudur?
Hayır. Farmasi’de başka firmalardaki zorlamaların hiç biri yoktur. Paket alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenir. Almak istemiyorsanız silebilirsiniz. Başlangıç paketiyle Farmasi ürünleri ile tanışmak önemlidir.

Farmasi Başlangıç Paketi İçinde Neler Vardır?

Farmasi Yeni Kayıtlara Özel Kampanya

Farmasi Yeni Kayıtlara Özel Kampanya

 

FARMASİ YENİ KAYITLARA ÖZEL BAŞLANGIÇ PAKETİ

1 ADET BB KREM
MAT RUJ
125 ML ÇİFT ETKİLİ AT KESTANESİ
ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ
225 ML SARIMSAKLI ŞAMPUAN
20 ML SİYAH MASKE
AYNISAFA YAĞI SABUNU
BEYAZLATICI DİŞ MACUNU
5 ADET SACHET NUMUNE
1 ADET PARFÜM TESTER
2 ADET KATALOK
SPİRALLİ DEFTER
HEPSİ 39.90 TL

Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?
Yeni Farmasi üyesi olanların satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yapıp satışlarını kolayca arttırabilmeleri için her kategoriden ürünler seçilerek hazırlanmış oldukça avantajlı, harika bir pakettir. Ürün almadan ürün tavsiye edilip satılmaz felsefesinden yola çıkarak hazırlanan bu paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmuştur.

Farmasi Başlangıç Paketi Kodu Nedir?
Farmasi başlangı paketi kodu ile eklenemez. Yeni üyeler bir kez ilk siparişlerine 1 ürün eklediklerinde otomatik olarak eklenir. Paketi almak istemeyen yeni üyeler, paketi sepetten silebilir.

Farmasi’ye Daha Önce Kayıt Olanlar Bu Paketi Alabilir mi?
Farmasi’ye daha önce kayıt olup hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak dah aönceden kayıt olup 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.

Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?
Hayır. Farmasi başlangıç paketinin puan değeri vardır.

Farmasi Bağlangıç Paketinin En Önemli Özelliklerinden Biri Nedir?
Farmasi başlangıç paketini aldığınızda, Sistem Destek Bedeli (5 TL),Kargo Ücreti(9,99 TL), Kapıda Ödeme Ücreti (3,5 TL) ve 2 TL Kattalog Ücreti faturanıza eklenmez. 20,5 lira hemen kazancınız olur.

Meltem

MAYIS 2018 tarihinden itibaren Farmasi ürünlerini kendi ihtiyaçlarım için kullanırken, aynı zamanda ek gelir elde edebilmenin mümkün olduğunu gördüm. Farmasi Üyelik ve Farmasi Kayıt ile ilgili bu Web sitesini kurdum ve sitemin arama motorlarında ön planda çıkması için çalışmaktayım. Farmasi Kataloğu Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık 2018 2019 Farmasi Üye Ol. Farmasi Giriş. Farmasi Online. Farmasi Sipariş. Farmasi Uyelik Formu.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.